Znaleziono 30 wyników
- 17 maja 2009, 17:58
- Forum: Ogólne
- Temat: e36 - problem z inspekcja, kasowanie inspekcji
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 11903
- 04 maja 2009, 13:57
- Forum: Ogólne
- Temat: e36 - problem z inspekcja, kasowanie inspekcji
- Odpowiedzi: 35
- Odsłony: 11903
- 23 kwie 2009, 12:31
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: [ inne] 325td Kolo zamachowe dwumasowe
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 11531
- 10 kwie 2009, 7:23
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: [ inne] 325td Kolo zamachowe dwumasowe
- Odpowiedzi: 34
- Odsłony: 11531
- 08 kwie 2009, 22:22
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: [ inne] AMORTYATORY!!!Jakie najlepsze
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 13439
- 26 mar 2009, 12:39
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: [ inne] AMORTYATORY!!!Jakie najlepsze
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 13439
- 25 mar 2009, 7:32
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: [ inne] AMORTYATORY!!!Jakie najlepsze
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 13439
- 23 mar 2009, 19:14
- Forum: Układ paliwowy
- Temat: Koszty napraw POMP WTRYSKOWYCH
- Odpowiedzi: 147
- Odsłony: 56128
- 23 mar 2009, 19:06
- Forum: Ogólne
- Temat: czy sprężyny od 318i pasują do 318tds?
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 3697
- 23 mar 2009, 16:12
- Forum: Ogólne
- Temat: czy sprężyny od 318i pasują do 318tds?
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 3697
- 23 mar 2009, 7:45
- Forum: Ogólne
- Temat: czy sprężyny od 318i pasują do 318tds?
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 3697
- 23 mar 2009, 7:43
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: [ inne] AMORTYATORY!!!Jakie najlepsze
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 13439
- 21 mar 2009, 17:19
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: [ inne] AMORTYATORY!!!Jakie najlepsze
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 13439
- 20 mar 2009, 12:50
- Forum: Ogólne
- Temat: czy sprężyny od 318i pasują do 318tds?
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 3697
- 19 mar 2009, 19:08
- Forum: Układ paliwowy
- Temat: Koszty napraw POMP WTRYSKOWYCH
- Odpowiedzi: 147
- Odsłony: 56128
- 19 mar 2009, 18:57
- Forum: Ogólne
- Temat: czy sprężyny od 318i pasują do 318tds?
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 3697
- 13 mar 2009, 3:07
- Forum: Ogólne
- Temat: Stuki z tyłu w trakcie przyspieszania
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9486
- 08 mar 2009, 14:15
- Forum: Ogólne
- Temat: Stuki z tyłu w trakcie przyspieszania
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 9486
- 07 mar 2009, 17:34
- Forum: Materiały eksploatacyjne
- Temat: [ inne] AMORTYATORY!!!Jakie najlepsze
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 13439
- 04 lut 2009, 21:00
- Forum: Układ paliwowy
- Temat: Regeneracja pompy wtryskowej, czy się opłaca?
- Odpowiedzi: 22
- Odsłony: 20145
wyczyscili nastawnik i pozmieniali uszczelnienia w pompie. pewnie tak wygladala ta regeneracja.
widocznie nie wymagała regeneracji bo mieli ją sprawdzić i uszczelnic. Ja tam sie ciesze bo jak ja autko odbieralem to koleś Omege TDSa podstawił to mu wyliczyli 2400 zł jak beda naprawiać z jakimś tam ...
widocznie nie wymagała regeneracji bo mieli ją sprawdzić i uszczelnic. Ja tam sie ciesze bo jak ja autko odbieralem to koleś Omege TDSa podstawił to mu wyliczyli 2400 zł jak beda naprawiać z jakimś tam ...