Znaleziono 30 wyników

autor: C0 MYBMW
17 maja 2009, 17:58
Forum: Ogólne
Temat: e36 - problem z inspekcja, kasowanie inspekcji
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 11903

Mi się udalo samemu to zrobić. Szyba na dół, drzwi zamknięte, stacyjka przekręcona tak żeby się zapaliły kontrolki od inspekcji (wcześniej próbowałem na połowie przekręconego kluczyka :oops: ) Kabelek dość gruby zwykły od prądu gniazdo 7 i 19 na ok 12 sekund i jest :grin:
autor: C0 MYBMW
04 maja 2009, 13:57
Forum: Ogólne
Temat: e36 - problem z inspekcja, kasowanie inspekcji
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 11903

TONY pisze:W gnieździe diagnostycznym znajdujesz pin nr7 (nie pomyl go z innym)
a gdzie to jest w e39 touring
autor: C0 MYBMW
23 kwie 2009, 12:31
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: [ inne] 325td Kolo zamachowe dwumasowe
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 11531

lekkie szarpanie przy starcie z jedynki - co to może być
autor: C0 MYBMW
10 kwie 2009, 7:23
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: [ inne] 325td Kolo zamachowe dwumasowe
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 11531

a nie ma jakiegoś zewstawu żeby zastąpić tą dwumase - kilka razy widzialem w ogłoszeniach bęzyniaki które miały dwumase wyrzuconą
autor: C0 MYBMW
08 kwie 2009, 22:22
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: [ inne] AMORTYATORY!!!Jakie najlepsze
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 13439

Osobiście odradzam "gwinty" w naszych TDSach
zaryzykowalem po swietach montaz Supersporta zobaczymz jakie beda wrazenia
autor: C0 MYBMW
26 mar 2009, 12:39
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: [ inne] AMORTYATORY!!!Jakie najlepsze
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 13439

Z przodu mam springi H&R
długo je masz bo znalazlem na ebayu niemieckim używki 2 letnie

Przód, to wiadomo...
tzn jest cieżejszy ? w tej aukcji właśnie jest napisane ze one pasuja do 2,5 bezyny i do tdsa

[ Dodano : Pią Mar 27, 2009 1:55 pm ]
zbieg okolicznosci i wygralem aukcyjke na ebayu ...
autor: C0 MYBMW
25 mar 2009, 7:32
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: [ inne] AMORTYATORY!!!Jakie najlepsze
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 13439

no własnie sa na allegro springi H&R ale nie weim czy do mojej podejda bo to od bęzyny
skoro mówisz że fele wejda to nie bede szalał z gwintem
autor: C0 MYBMW
23 mar 2009, 19:14
Forum: Układ paliwowy
Temat: Koszty napraw POMP WTRYSKOWYCH
Odpowiedzi: 147
Odsłony: 56128

Dodam że dzwoniłem w kilka miejsc i najtaniej przez telefon zaproponowali mi 1900 zl wiec , pewnie jak bym wysłał tam pompe uszczelniki by sprawdzili i skasowali 1900 zł
autor: C0 MYBMW
23 mar 2009, 19:06
Forum: Ogólne
Temat: czy sprężyny od 318i pasują do 318tds?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3697

hmmm z tego co widze to amorki sa takie same jak od 525 bezyna, ale numetu sprężyny nie znalazłem
autor: C0 MYBMW
23 mar 2009, 16:12
Forum: Ogólne
Temat: czy sprężyny od 318i pasują do 318tds?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3697

Bagor pisze:wpisujesz poszukiwany numer, wybierasz "Euro" i zatwierdzasz
tak tylko skąd ten numer :lol:
autor: C0 MYBMW
23 mar 2009, 7:45
Forum: Ogólne
Temat: czy sprężyny od 318i pasują do 318tds?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3697

nie kumam tego programu mógłby ktoś to sprawdzić czy podejdą te od bęzyny do tdsa
autor: C0 MYBMW
23 mar 2009, 7:43
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: [ inne] AMORTYATORY!!!Jakie najlepsze
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 13439

no to teraz trzeba się zastanowić. Wstrzymam sie do przymiarki tylnych kół bo kupiłem nowe ranty na tył i teraz fele bedą miały 10,75 cala i nie wiem czy mi obcierac o rant zewnętrzny nie bedzie dlatego myśle chociaż o dość mocnym usztywnieniu tyłu.
autor: C0 MYBMW
21 mar 2009, 17:19
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: [ inne] AMORTYATORY!!!Jakie najlepsze
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 13439

za 2 tys mozna gwincik kupić Mts technik i w tej samej cenie jest Hiltrax genetalnie do touringow jest mały wybór. Tylko sie zastanawiam co bedzie lepsze gwint czy sportowe zawieszenie
autor: C0 MYBMW
20 mar 2009, 12:50
Forum: Ogólne
Temat: czy sprężyny od 318i pasują do 318tds?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3697

kifiu pisze:realoem
a co to

sa do kupienia sprezynki h&r i wlanie nie wiem czy beda pasowac bo to od bezyny
autor: C0 MYBMW
19 mar 2009, 19:08
Forum: Układ paliwowy
Temat: Koszty napraw POMP WTRYSKOWYCH
Odpowiedzi: 147
Odsłony: 56128

Moja pompa ciekła no i na ciepłym słabo paliła. Koszt naprawy 1250 z 10% zniżką w serwisie Boscha. Teraz nie cieknie i pali na ciepłym od strzału. Co tam robili nie mam pojecia ale najgorsze że teraz wtrysk sterujący cieknie - chyba nie pozbede sie plam na tylnej klapie :mrgreen:
autor: C0 MYBMW
19 mar 2009, 18:57
Forum: Ogólne
Temat: czy sprężyny od 318i pasują do 318tds?
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 3697

to dołącze sie czy od 525 e39 bezyna touring sprezyny podejda do e39 touring 525 tds przod i tyl
autor: C0 MYBMW
13 mar 2009, 3:07
Forum: Ogólne
Temat: Stuki z tyłu w trakcie przyspieszania
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 9486

Pomogło. Troche smaru i stuki ustały zobczymy co bedzie sie dalej działo jutro próba test 1000 km

[ Dodano: Czw Mar 19, 2009 6:59 pm ]
3 tys kilometrow w dwa dni i wszytko ok
autor: C0 MYBMW
08 mar 2009, 14:15
Forum: Ogólne
Temat: Stuki z tyłu w trakcie przyspieszania
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 9486

też nmie to spotkało tylko zkąd ja w Holandi ten smar kupie :mrgreen:
autor: C0 MYBMW
07 mar 2009, 17:34
Forum: Materiały eksploatacyjne
Temat: [ inne] AMORTYATORY!!!Jakie najlepsze
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 13439

a może ktoś testował gwint w e39 jaki najlepiej nabyć ,
ewentualnie sportowy zawias
autor: C0 MYBMW
04 lut 2009, 21:00
Forum: Układ paliwowy
Temat: Regeneracja pompy wtryskowej, czy się opłaca?
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 20145

wyczyscili nastawnik i pozmieniali uszczelnienia w pompie. pewnie tak wygladala ta regeneracja.
widocznie nie wymagała regeneracji bo mieli ją sprawdzić i uszczelnic. Ja tam sie ciesze bo jak ja autko odbieralem to koleś Omege TDSa podstawił to mu wyliczyli 2400 zł jak beda naprawiać z jakimś tam ...