Strona 1 z 1
bmw e39 525tds
: 02 wrz 2010, 0:08
autor: ziolek18
Witam wszystkich

koledz chciałbym sie dowiedzieć jak spr zawór egr wyciągnełem go i nie wiem jak go spr moja bunia troche jak by osłabła bardzo kiepsko zbiera się z dolnych obr zaczyna dopiero tak od 2200ob/min czy może to być zawór egr jak go sprawdzić? z góry dzięki pozdrawiam wszystkich
bmw e39 535tds
: 02 wrz 2010, 0:24
autor: błażej21
http://bmw-diesel.pl/search.php
Ps. popraw temat bo nie ma bmw e39 535TDS
bmw e39 525tds
: 03 wrz 2010, 17:28
autor: Jimmi
Najlepszym rozwiązaniem jest podjechać do mechanika który posiada diagnoskop do BMW i ma o tym pojęcie. Nawet jak w komputerze nie będzie błędów to posprawdza wskazania i parametry i wszystko będzie jasne. To nie takie drogie a sam jak się na tym nie znasz to możesz narobić sobie więcej szkód niż zaoszczędzić.
bmw e39 525tds
: 05 wrz 2010, 17:16
autor: tl
Najlepszym, a zarazem najtanszym rozwiazaniem jest zaslepienie zaworu EGR

Wystarczy do tego kilka rzeczy:
- klucz 13stka by odkrecic rure EGRowską
- kawalek blachy czy klingierytu zbrojonego by wyciac z tego uszczelki (jedna przy kol. wydechowym, druga przy samym EGRze no i oczywiscie pelne w srodku)
- nozyce do wyciecia
- olowek by odrysowac rozmiar i otwory na sruby
- 15 min. wolnego czasu
Pozdrawiam
