Znaleziono 2 wyniki

autor: t_king
30 paź 2011, 19:46
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: E39 525tds 1998 automat - jak ściągnąc stacyjkę
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1928

Re: E39 525tds 1998 automat - jak ściągnąc stacyjkę

Dzieki juz sobie poradziłem, jakby co to służe radą
autor: t_king
25 paź 2011, 11:36
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: E39 525tds 1998 automat - jak ściągnąc stacyjkę
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 1928

E39 525tds 1998 automat - jak ściągnąc stacyjkę

Witam wszystkich jestem nowy, to mój pierwszy temat.
Parę dni temu po paru nieudanych próbach odpalenia rano auta zablokowała mi sie stacyjka w pozycji 1 czyli świeciły kontrolki aż do rozładowania akumulatora ale kluczyk ani do przodu ani do tyłu, co jakiś czas udało sie kluczykiem wykręcić 360 ...