Znaleziono 2 wyniki
- 30 paź 2011, 19:46
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: E39 525tds 1998 automat - jak ściągnąc stacyjkę
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1928
Re: E39 525tds 1998 automat - jak ściągnąc stacyjkę
Dzieki juz sobie poradziłem, jakby co to służe radą
- 25 paź 2011, 11:36
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: E39 525tds 1998 automat - jak ściągnąc stacyjkę
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 1928
E39 525tds 1998 automat - jak ściągnąc stacyjkę
Witam wszystkich jestem nowy, to mój pierwszy temat.
Parę dni temu po paru nieudanych próbach odpalenia rano auta zablokowała mi sie stacyjka w pozycji 1 czyli świeciły kontrolki aż do rozładowania akumulatora ale kluczyk ani do przodu ani do tyłu, co jakiś czas udało sie kluczykiem wykręcić 360 ...
Parę dni temu po paru nieudanych próbach odpalenia rano auta zablokowała mi sie stacyjka w pozycji 1 czyli świeciły kontrolki aż do rozładowania akumulatora ale kluczyk ani do przodu ani do tyłu, co jakiś czas udało sie kluczykiem wykręcić 360 ...