Witam w BMW brakuje rury dolotu do filtra powietrza wygląda to jakoś tak
I teraz moje pytanie czy da się bez tego jeździć?
Drugie pytanie czy ktoś mógłby mi powiedzieć , pokazać na zdjęciu gdzie kończy się ten dolot (w którym miejscu jest wlot powietrza z zewnątrz ) bo nie mogę do tego dojść i czy rura a raczej cały komplet od wlotu do filtra powietrza od silnika TDS ale z E39 by podeszła do E38?
I dlaczego niektórym z dolotu wychodzi jeszcze mniejsza rurka jak na zdjęciu
I ewentualnie czy ktoś ma na sprzedaż taki dolot z TDS'a od E38
Z góry dzięki za info
Ostatnio zmieniony 21 mar 2012, 18:20 przez Marek_Jwe, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten kawałek kończy się koło chłodnicy jak dobrze pamiętam i tak można bez tego latać ja tak jeździłem kilka lat
Bardziej bym się martwił brakiem obudowy wentylatora bo chłodzenie TDS to podstawa
Ale po której stronie chłodnicy stojąc przed autem? I jeszcze zauważyłem że z drugiej strony silnika odchodzi inny dolot (rura) i wchodzi w błotnik ten od strony kierowcy jakie jest jego zadanie ?
Trochę odświeżę temat to jak z tą osłona wentylatora ? Podejdzie od E39 TDS? W realoem widnieje niby jakaś żaluzja chłodnicy ale pierwszy raz się z czymś takim spotykam http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=17&fg=05 a mnie interesuje czy element nr 6 podjedzie do mojej E38. Z góry dzięki za pomoc. Pzdr
Może wszystkiego nie skomentuje bo dla mnie odświeżenie( odświerzyłem bo zadałem kiedyś pytanie i nie było odpowiedzi i zapomniałem o temacie to zapytałem ponownie) i aktualizacja tematu to różne sprawy ale dobra fakt temat jest o dolocie a nie o obudowie wentylatora to założę nowy temat. Pzdr