Znaleziono 49 wyników

autor: Lucius
23 sty 2010, 17:25
Forum: Turbo
Temat: [E34] Katalizator a Turbina
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 5636

[E34] Katalizator a Turbina

W automacie nie ma koła dwumasowego więc o to nie musisz się martwić :P
Wycięcie katalizatora w niczym nie zaszkodzi , w jego miejsce przelot i ten problem też będziesz miał z głowy ale zanim coś zrobisz jedź do tłumikarza a on zrobi dziurkę w katalizatorze i powie Ci czy jest zapchany , po co się ...
autor: Lucius
23 sty 2010, 17:17
Forum: Ogólne
Temat: Terkotanie w drzwiach
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 4338

Terkotanie w drzwiach

Oryginalne spinki w ASO kosztują 0,56pln , jeżeli ktoś mieszka gdzieś dalej to pozostają mu te z Allegro po złotówce :roll:
Przed demontażem boczków warto może posadzić kogoś na miejscu pasażera i niech ''maca'' podczas jazdy , jeśli da się zlokalizować źródło dźwięków można spróbować zrobić tam ...
autor: Lucius
12 sty 2010, 12:52
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 29721

[E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)

Widzę że niezły z Ciebie ściemniacz , auto ma więcej baboli niż Wodecki włosów a ty taki soczysty opis płodzisz :roll:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11157724
Może podaj link do tematu w treść ogłoszenia :P
autor: Lucius
03 sty 2010, 21:56
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 29721

[E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)

No w sumie biorąc pod uwagę że te nasze auta są kapryśne jak kobiety to wszystko jest możliwe :mrgreen:
autor: Lucius
03 sty 2010, 15:59
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 29721

[E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)

Nie mieszaj mu stoperami w głowie , to śmieszne , napisałem mu wszystko i to działało mi w każdym BMW jakie do tej pory miałem a było ich -naście w przybliżeniu , jeżeli nie skasują mu się obie po tym jak napisałem to ma gdzieś słabe przejście prądu nic więcej żadnego stopera nie trzeba to nie jest ...
autor: Lucius
03 sty 2010, 11:23
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 29721

[E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)

Przekręć zapłon , weź próbówkę i zapnij krokodylek na masie a końcówkę w pin , potrzymaj licząc do 12 , wyjmij na 3 sek wsadź ponownie na 12 sek i masz skasowaną , jeżeli nie uda się to sprawdź masę i styk w pinie bo to pewny sposób :mrgreen:
autor: Lucius
30 gru 2009, 0:36
Forum: Ogólne
Temat: męczy śię przy odpalaniu na mrozach
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 9423

męczy śię przy odpalaniu na mrozach

W mietkach cdi nawet jedna świeca potrafi położyć auto :mrgreen:
autor: Lucius
23 gru 2009, 4:24
Forum: Elektryka/Elektronika
Temat: E34 93' - wymiana lusterka zewnętrzego
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1942

E34 93' - wymiana lusterka zewnętrzego

Pod przełącznikiem lusterek jest jeszcze jedna śruba :wink:
autor: Lucius
19 gru 2009, 2:21
Forum: Mechanika, blacharka i inne
Temat: polerka wibracyjna do felg
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 5797

polerka wibracyjna do felg

Cholera to daje radę ! Myślę że chętnych by było sporo ale to spowodowało by natychmiastowy wysyp konkurencji :D
autor: Lucius
19 gru 2009, 2:16
Forum: Ogólne
Temat: Felgi od e46 do e39?
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 2841

Felgi od e46 do e39?

Fajnie że je kupiłeś ale one mają ET47 i absolutnie nie wejdą do e39 bez 20mm dystansów więc od razu zacznij się za takimi rozglądać , a poza tym jeżeli kupiłeś je za cenę jak w Allegro to okazją zdecydowanie nie są :roll:
autor: Lucius
16 gru 2009, 11:54
Forum: Sam naprawiam
Temat: e34 + Zdjęcie przedniego zderzaka
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 5596

Zdjęcie przedniego zderzaka

Nie różnią się zderzaki w touringu od sedana , przedni i tylny są takie same !!! Wszystko pasuje i nie ma znaczenia że to 1996 rocznik jak kolega pytał .
Co do zaczepów to Ermce miał pewnie na myśli otwory pod śruby czyli miejsca mocowania .
Przedni i tylny zderzak mocowane są za pomocą czterech ...
autor: Lucius
22 lis 2009, 15:02
Forum: Spalanie i paliwa
Temat: e34 tds pomocy pali 20l!!
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 20279

Re: e34 tds pomocy pali 20l!!


1. sprawdź czy wszystko podpięte na swoje miejsca (zwłaszcza wężyk spod kolektora dolotowego do czujnika doładowania i czujnik temperatury powietrza w kolektorze dolotowym)

Co do wężyka to samo sprawdzenie nie daje pewności , wszystko może być podpięte ale w środku wężyka będzie olej lub ...
autor: Lucius
20 lis 2009, 11:48
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 29721

Re: [E34] Kupilem trupa - wiele nurtujacych mnie pytan :-)

Myślę że wyciągnięcie zegarów i wymiana wszystkich żarówek hurtem pozwoli ci się cieszyć wieloma kontrolkami przez długi czas , operacja trwa 10min i kosztuje tyle ile żarówki :mrgreen:
autor: Lucius
17 lis 2009, 11:18
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 29721

Kata i tłumik można zastąpić rurą bez problemu ale pamiętaj żeby średnica była jak należy :roll:
autor: Lucius
14 lis 2009, 19:19
Forum: Ogólne
Temat: [E34] KIEROWNICA foto
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1269

Wyciągasz emblemat ze środka , wsadzasz klucz nasadowy od góry i odkręcasz ... Co można więcej poradzić w tym temacie ?
autor: Lucius
05 lis 2009, 11:19
Forum: Ogólne
Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 29721

Gruby projekt z tym TICO :mrgreen:
autor: Lucius
03 lis 2009, 12:51
Forum: Kupuję diesla...
Temat: Sprawdzanie przebiegu w 325 TDS
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1536

Nie ma takiej możliwości :!: :!: :!:
Używaj opcji szukaj :!: :!: :!:
autor: Lucius
28 paź 2009, 21:34
Forum: Kupuję diesla...
Temat: BMW E34 znacie ten samochodzik warto???
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5172

Nie ma w tych lampach nic niezwykłego :roll:
autor: Lucius
23 paź 2009, 18:15
Forum: Ogólne
Temat: "ALE BAJER"- gałka zmiany biegów
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3099

W M3 były podświetlane gałki w oryginale więc w czym problem , są niezłe w wykonaniu i nic z agrotuningu w nich nie widzę , jak ktoś nie wie jak wygląda wiejska gałka to podaję link http://www.allegro.pl/search.php?string ... lla-search