W automacie nie ma koła dwumasowego więc o to nie musisz się martwić :P
Wycięcie katalizatora w niczym nie zaszkodzi , w jego miejsce przelot i ten problem też będziesz miał z głowy ale zanim coś zrobisz jedź do tłumikarza a on zrobi dziurkę w katalizatorze i powie Ci czy jest zapchany , po co się ...
Znaleziono 49 wyników
- 23 sty 2010, 17:25
- Forum: Turbo
- Temat: [E34] Katalizator a Turbina
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 5636
- 23 sty 2010, 17:17
- Forum: Ogólne
- Temat: Terkotanie w drzwiach
- Odpowiedzi: 15
- Odsłony: 4338
Terkotanie w drzwiach
Oryginalne spinki w ASO kosztują 0,56pln , jeżeli ktoś mieszka gdzieś dalej to pozostają mu te z Allegro po złotówce :roll:
Przed demontażem boczków warto może posadzić kogoś na miejscu pasażera i niech ''maca'' podczas jazdy , jeśli da się zlokalizować źródło dźwięków można spróbować zrobić tam ...
Przed demontażem boczków warto może posadzić kogoś na miejscu pasażera i niech ''maca'' podczas jazdy , jeśli da się zlokalizować źródło dźwięków można spróbować zrobić tam ...
- 12 sty 2010, 12:52
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 29721
[E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
Widzę że niezły z Ciebie ściemniacz , auto ma więcej baboli niż Wodecki włosów a ty taki soczysty opis płodzisz
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11157724
Może podaj link do tematu w treść ogłoszenia
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11157724
Może podaj link do tematu w treść ogłoszenia
- 03 sty 2010, 21:56
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 29721
[E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
No w sumie biorąc pod uwagę że te nasze auta są kapryśne jak kobiety to wszystko jest możliwe 
- 03 sty 2010, 15:59
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 29721
[E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
Nie mieszaj mu stoperami w głowie , to śmieszne , napisałem mu wszystko i to działało mi w każdym BMW jakie do tej pory miałem a było ich -naście w przybliżeniu , jeżeli nie skasują mu się obie po tym jak napisałem to ma gdzieś słabe przejście prądu nic więcej żadnego stopera nie trzeba to nie jest ...
- 03 sty 2010, 11:23
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 29721
[E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
Przekręć zapłon , weź próbówkę i zapnij krokodylek na masie a końcówkę w pin , potrzymaj licząc do 12 , wyjmij na 3 sek wsadź ponownie na 12 sek i masz skasowaną , jeżeli nie uda się to sprawdź masę i styk w pinie bo to pewny sposób 
- 30 gru 2009, 0:36
- Forum: Ogólne
- Temat: męczy śię przy odpalaniu na mrozach
- Odpowiedzi: 41
- Odsłony: 9423
męczy śię przy odpalaniu na mrozach
W mietkach cdi nawet jedna świeca potrafi położyć auto 
- 23 gru 2009, 4:24
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: E34 93' - wymiana lusterka zewnętrzego
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1942
E34 93' - wymiana lusterka zewnętrzego
Pod przełącznikiem lusterek jest jeszcze jedna śruba 
- 19 gru 2009, 2:21
- Forum: Mechanika, blacharka i inne
- Temat: polerka wibracyjna do felg
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 5797
polerka wibracyjna do felg
Cholera to daje radę ! Myślę że chętnych by było sporo ale to spowodowało by natychmiastowy wysyp konkurencji 
- 19 gru 2009, 2:16
- Forum: Ogólne
- Temat: Felgi od e46 do e39?
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 2841
Felgi od e46 do e39?
Fajnie że je kupiłeś ale one mają ET47 i absolutnie nie wejdą do e39 bez 20mm dystansów więc od razu zacznij się za takimi rozglądać , a poza tym jeżeli kupiłeś je za cenę jak w Allegro to okazją zdecydowanie nie są 
- 16 gru 2009, 11:54
- Forum: Sam naprawiam
- Temat: e34 + Zdjęcie przedniego zderzaka
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 5596
Zdjęcie przedniego zderzaka
Nie różnią się zderzaki w touringu od sedana , przedni i tylny są takie same !!! Wszystko pasuje i nie ma znaczenia że to 1996 rocznik jak kolega pytał .
Co do zaczepów to Ermce miał pewnie na myśli otwory pod śruby czyli miejsca mocowania .
Przedni i tylny zderzak mocowane są za pomocą czterech ...
Co do zaczepów to Ermce miał pewnie na myśli otwory pod śruby czyli miejsca mocowania .
Przedni i tylny zderzak mocowane są za pomocą czterech ...
- 10 gru 2009, 15:26
- Forum: Elektryka/Elektronika
- Temat: E36 - Å»arówki (przód + tylne słupki)
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 2676
- 22 lis 2009, 15:02
- Forum: Spalanie i paliwa
- Temat: e34 tds pomocy pali 20l!!
- Odpowiedzi: 17
- Odsłony: 20279
Re: e34 tds pomocy pali 20l!!
1. sprawdź czy wszystko podpięte na swoje miejsca (zwłaszcza wężyk spod kolektora dolotowego do czujnika doładowania i czujnik temperatury powietrza w kolektorze dolotowym)
Co do wężyka to samo sprawdzenie nie daje pewności , wszystko może być podpięte ale w środku wężyka będzie olej lub ...
- 20 lis 2009, 11:48
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 29721
Re: [E34] Kupilem trupa - wiele nurtujacych mnie pytan :-)
Myślę że wyciągnięcie zegarów i wymiana wszystkich żarówek hurtem pozwoli ci się cieszyć wieloma kontrolkami przez długi czas , operacja trwa 10min i kosztuje tyle ile żarówki 
- 17 lis 2009, 11:18
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 29721
- 14 lis 2009, 19:19
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] KIEROWNICA foto
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 1269
- 05 lis 2009, 11:19
- Forum: Ogólne
- Temat: [E34] Kupilem trupa - reaktywacja w toku :P Help needed ;-)
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 29721
- 03 lis 2009, 12:51
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: Sprawdzanie przebiegu w 325 TDS
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 1536
- 28 paź 2009, 21:34
- Forum: Kupuję diesla...
- Temat: BMW E34 znacie ten samochodzik warto???
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 5172
- 23 paź 2009, 18:15
- Forum: Ogólne
- Temat: "ALE BAJER"- gałka zmiany biegów
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 3099
W M3 były podświetlane gałki w oryginale więc w czym problem , są niezłe w wykonaniu i nic z agrotuningu w nich nie widzę , jak ktoś nie wie jak wygląda wiejska gałka to podaję link http://www.allegro.pl/search.php?string ... lla-search